LogBox-Wifi 3 kanal Universal Girişli
Wi-Fi Wireless Datalogger

 
    

 

Analog Kanal Sayısı

3

Giriş Tipleri

Pt100, Termokupol, 4-20 mA, 0-50 mV, 0-10 Vdc (seçilebilir)

Çözünürlük

15 Bit, izoleli kanallar

Kayıt Sıklığı

1 sn ile 18 saat arası seçilebilir.

Hafıza Kapasitesi

140.000 ölçüm (toplamda)

Dijital Kanal Sayısı

1  (normal var/yok bilgisi girişi veya pulse sayma özelliği)

Besleme 

10-30 Vdc (ayrıca 4 adet AA kalem pil)

Alarm

Dahili Sesli (buzzer)

Çıkış

1 adet DO

Ekran 3 satır Geniş Ekranlı
Haberleşme * Wi-Fi (Bina Wi-Fi networkünüze bağlanır ve ağdaki bir PC'de ücretsiz yazılımı ile online izleyebilir, veri dowload edebilir ve raporlar oluşturabilirsiniz)
* USB (Ayrıca USB portu ile PC'ye kablo ile bağlanabilir aynı işlemleri yapabilirsiniz.)
Ölçüler 120 x 100 x 40 mm

LogBox-Wifi 3 kanallı ve her kanalı Pt100, Termokupol, 4-20 mA, 0-10 Vdc sinyalleri için seçilebilir datalogger ünitedir. Kanalları 15 bit yüksek çözünürlüklü ve izolelidir. Ölçümleri ekranında gösterir ve belirleyeceğiniz sıklıklarda dahili hafızasına kaydeder.

LogBox-Wifi ağınıza bağlı olarak çalışır, ölçümler yazılımında online izlenebilirken ayrıca istenildiği zaman da Datalogger hafızası PC'ye aktarılabilir ve rapor çıktısı alınabilir. Wifi bağlantısı haricinde Datalogger'da USB portu da vardır, USB'den de ihtiyaç halinde PC'ye veri aktarılabilir.

Konfigürasyon PC'den Wifi veya USB bağlantısı ile yapılabilir.

LogBox-Wifi'de dahili buzzer mevcuttur ve tanımlanabilen alarm durumlarında cihaz üzerinden sesli ikaz verebilmektedir. Ayrıca Datalogger'da Dijital Röle çıkışı da mevcuttur, yine alarm durumlarında başka bir sesli/görsel alarm üniteleri çalıştırılabilir.

Datalogger beslemesi harici bir adaptör ile yapılmaktadır ve ayrıca 4 adet AA kalem pil ile de çalışabilmektedir. Elektrik kesintilerinde çalışma devam etmektedir.