TEMSİLCİLİKLER

ENDÜSTRİ GRUBU

Delphin Technology

Delphin Technology

Delphin Tecnology'nin konusu Profesyonel seviye veri toplama sistemleridir ve 1980 yılından beri çalışmasını sürdürmektedir. Firmanın ana özelliği; son kullanıcının profesyonel yazılımcı olmasına gerek olmadan tesisinde A'dan Z'ye tüm verilerinin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi, raporlanması işlemlerini başkasına ihtiyaç duymadan yaptırabiliyor olmasıdır.

Firmamız 2015 yılından beri Türkiye tek temsilcisidir.

 

Dataforth

Dataforth

Dataforth 40 yıla yakın bir geçmişi olan dünyada yüksek marka değeri ile başta sinyal şartlandırıcılar olmak üzere, modüler veri toplama, datalogger sistemleri, ayrıca haberleşme ürünleri olan, ürünleri hassas ve sağlam olarak tanınan bir firmadır.

Novus Automation

Novus Automation

Novus Automation endüstri için bir Ölçü Kontrol Kayıt firmasıdır. Sensörler, Proses Kontrol Cihazları ve Kaydediciler üzerine çalışmaktadır.
Firmamız 2014 yılından beri Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Infinite Informatics

Infinite Informatics

Infinite Informatics firmasının tek konusu elektrik olmayan ortamlar için ölçüm ve kayıt yapan GSM'li datalogger çözümleridir.
Dahili bataryası ile hem datalogger çalışır hem de sensörlere gerekli besleme elektriğini verir. Özel bir çözümdür. bir batarya ile 10 yıla kadar operasyon yapılabilir...
Firmanın yeni ürün grubu ise Sigfox çözümleridir.

4Next Technology Systems

4Next Technology Systems

4Next firması IoT ve Endüstri 4.0 uygulamaları için oldukça pratik ve ekonomik çözümleri olan, sahadan toplanacak verileri kaydedip MQTT - OPC UA HA - RestAPI platformlarında 3. parti yazılımlar ile haberleşebilen mini datalogger üreticisidir. Rs485 Modbus Master ve Ethernet Modbus TCP/IP Client portları ile 1000'in üzerinde kanal okuması yaparak kayıt yapar ve MQTT veya OPC UA ile aktarır. [4Next web sitesi]

Micro Mega Dynamics

Micro Mega Dynamics

Micro Mega Dynamics uzmanlık alanı Vibrasyon olan ve bir çok alan için Vibrasyon ölçüm enstrumanları üreten Belçika firmasıdır.

Recovib Feel ve Recovib Tiny model Vibrasyon Datalogger ürünleri ile Vibrasyon ölçümünü pratik hale getirmiştir. Ayrıca Endüstriyel Vibrasyon Sensörü üretimi de diğer uzmanlık alanıdır.

Novasina AG

Novasina AG

Novasina AG bir İsviçre firmasıdır ve patentli teknolojisi ile dünyanın en hassas nem sensörü üreticisi ünvanına sahiptir.
%0,5 rH nem hassasiyeti ve %90-%100 rH aralığında en doğru ölçümü yapabilen tek sensördür. Endüstriden, İlaç Sektörüne, Kalibrasyon Laboratuvarlarından, Kalite kontrol departmanlarına kadar bir çok alanda kullanım imkanı vardır.

Aeroqual

Aeroqual

Aeroqual firması Hava Kalitesi konusunda ölçüm ekipmanları üreticisidir. Portatif Hafa Kalitesi Ölçüm ekipmanları (Gaz ve PM), Sabit Tip Gaz Sensörleri ve Hava Kalitesi Ölçüm istasyonları başlıca konularıdır.