TEMSİLCİLİKLER

ENDÜSTRİ GRUBU

Delphin Technology

Delphin Technology

Delphin Tecnology'nin konusu Profesyonel seviye veri toplama sistemleridir ve 1980 yılından beri çalışmasını sürdürmektedir. Firmanın ana özelliği; son kullanıcının profesyonel yazılımcı olmasına gerek olmadan tesisinde A'dan Z'ye tüm verilerinin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi, raporlanması işlemlerini başkasına ihtiyaç duymadan yaptırabiliyor olmasıdır.

Firmamız 2015 yılından beri Türkiye tek temsilcisidir.

 


Novus Automation

Novus Automation

Novus Automation endüstri için bir Ölçü Kontrol Kayıt firmasıdır. Sensörler, Proses Kontrol Cihazları ve Kaydediciler üzerine çalışmaktadır.
Firmamız 2014 yılından beri Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Infinite Informatics

Infinite Informatics

Infinite Informatics firmasının tek konusu elektrik olmayan ortamlar için ölçüm ve kayıt yapan GSM'li datalogger çözümleridir.
Dahili bataryası ile hem datalogger çalışır hem de sensörlere gerekli besleme elektriğini verir. Özel bir çözümdür. bir batarya ile 10 yıla kadar operasyon yapılabilir...
Firmanın yeni ürün grubu ise Sigfox çözümleridir.


Novasina AG

Novasina AG

Novasina AG bir İsviçre firmasıdır ve patentli teknolojisi ile dünyanın en hassas nem sensörü üreticisi ünvanına sahiptir.
%0,5 rH nem hassasiyeti ve %90-%100 rH aralığında en doğru ölçümü yapabilen tek sensördür. Endüstriden, İlaç Sektörüne, Kalibrasyon Laboratuvarlarından, Kalite kontrol departmanlarına kadar bir çok alanda kullanım imkanı vardır.

ÇEVRE GRUBU

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instrument İçme Suyu ve Atıksu uygulamaları için Online Ölçüm enstrumanları üreticisidir.
pH, ORP, İletkenlik, Klor, Ozon ve KlorDioksit parametreleri için Online Ölçüm Sistemleri ile yüksek kalite ürünler sağlamaktadır.
Sensörler ve tüm ölçüm enstrumanları kendi üretimidir.
İçme Suyu uygulamaları için özel bakım gerektirmeyen, otomatik temizleme sistemli, otomatik numune debi kontrollü Klor Analizörleri ile rakipsizdir.
Firmamız Kuntze Instrument'in tüm ürün gamı için Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Sigrist Photometer AG

Sigrist Photometer AG

Sigrist 1946 yılında dünyanın ilk Bulanıklık Analizörünü yapan bir İsviçre firmasıdır. Günümüzde ise rakipsiz teknolojisi ile İçme suyu ve Atıksu tesislerinde çeşitli Online Analizörler ile yoluna devam etmektedir. Firmamız Su gurubu ürünleri için Türkiye temsilcisidir. 


Multisensor

Multisensor

Multisensor İçme suyu arıtma tesisleri ve su dağıtım hatları için Online THM ve VOC analizörleri, Atıksu Arıtma Tesisleri giriş suyu için de Online Amonyak analizörü üreticisidir. Bir İngiltere firmasıdır ve teknolojisinin geçmişi 40 yıla dayanmaktadır. Bakımsız ve Sarf gerektirmeyen ölçüm teknolojisine sahiptir.


Hemera Analyzers

Hemera Analyzers

"Hemera Analyzers" Fransa menşeili bir firmadır. Çalışma alanı Atıksu, İçme suyu ve Prosesler için analizörler üretmektir. COD, AKM, Amonyum, Nitrat, Nitrit, Fosfat, Organik Madde, Sülfat, Renk, Hidro Carbon, SO3 gibi parametreler için özel çözümleri mevcuttur.


Aeroqual

Aeroqual

Aeroqual firması Hava Kalitesi konusunda ölçüm ekipmanları üreticisidir. Portatif Hafa Kalitesi Ölçüm ekipmanları (Gaz ve PM), Sabit Tip Gaz Sensörleri ve Hava Kalitesi Ölçüm istasyonları başlıca konularıdır.