REPRESENTATIVES

INDUSTRIAL UNITS

Delphin Technology

Delphin Technology

Since 1980, Delphin Technology AG has been developing pioneering, high-quality measurement equipment and software solutions for industrial measurement and testing technology.


Novus Automation endüstri için bir Ölçü Kontrol Kayıt firmasıdır. Sensörler, Proses Kontrol Cihazları ve Kaydediciler üzerine çalışmaktadır.
Firmamız 2014 yılından beri Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Infinite Informatics

Infinite Informatics

Infinite Informatics firmasının tek konusu elektrik olmayan ortamlar için ölçüm ve kayıt yapan GSM'li datalogger çözümleridir.
Dahili bataryası ile hem datalogger çalışır hem de sensörlere gerekli besleme elektriğini verir. Özel bir çözümdür. bir batarya ile 10 yıla kadar operasyon yapılabilir...
Firmanın yeni ürün grubu ise Sigfox çözümleridir.


Micromega Dynamics is an expert company to develop and produce  of Vibration Analyze Instruments for both sensor to the monitoring - logging instruments.
Micromega Dynamics is a Belgium company.


Novasina AG

Novasina AG

Novasina AG bir İsviçre firmasıdır ve patentli teknolojisi ile dünyanın en hassas nem sensörü üreticisi ünvanına sahiptir.
%0,5 rH nem hassasiyeti ve %90-%100 rH aralığında en doğru ölçümü yapabilen tek sensördür. Endüstriden, İlaç Sektörüne, Kalibrasyon Laboratuvarlarından, Kalite kontrol departmanlarına kadar bir çok alanda kullanım imkanı vardır.

ENVIRONMENTAL UNITS

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instrument is a manufacturer for Online Measuring Instruments of all water applications.
The parameters are pH, ORP, Conductivity, Chlorine, Ozone ve KlorDioksit.
Sensors and Transmitters manufactures by Kuntze as Made in Germany
the key product is the Chlorine Analyzer thanks to low maintenance, automatic cleaning and chemical free electrode technology.
Our company is distributor in Turkey of the Kuntze Instrument for the all product range.


Sigrist Photometer AG

Sigrist Photometer AG

Sigrist 1946 yılında dünyanın ilk Bulanıklık Analizörünü yapan bir İsviçre firmasıdır. Günümüzde ise rakipsiz teknolojisi ile İçme suyu ve Atıksu tesislerinde çeşitli Online Analizörler ile yoluna devam etmektedir. Firmamız Su gurubu ürünleri için Türkiye temsilcisidir.


Multisensor

Multisensor

Multisensor İçme suyu arıtma tesisleri ve su dağıtım hatları için Online THM ve VOC analizörleri, Atıksu Arıtma Tesisleri giriş suyu için de Online Amonyak analizörü üreticisidir. Bir İngiltere firmasıdır ve teknolojisinin geçmişi 40 yıla dayanmaktadır. Bakımsız ve Sarf gerektirmeyen ölçüm teknolojisine sahiptir.


Hemera Analyzers

Hemera Analyzers

"Hemera Analyzers" is a French company. Hemera produce multi parameter water analyzers for the Waste Water, Drinking water and process water applications. we have solutions with Hemera for many parameters which COD, SS, Ammonium, Nitrates, Nitrites, Phosphates, Organic Matter, Sulphides, Colour, HC, SO3...


Aeroqual

Aeroqual

Aeroqual firması Hava Kalitesi konusunda ölçüm ekipmanları üreticisidir. Portatif Hafa Kalitesi Ölçüm ekipmanları (Gaz ve PM), Sabit Tip Gaz Sensörleri ve Hava Kalitesi Ölçüm istasyonları başlıca konularıdır.