LogBox-Ble 3 Kanallı Datalogger

LogBox-Ble
3 kanal
Universal Girişli Datalogger


    
 

Analog Kanal Sayısı

3 kanal

Giriş Tipleri

Pt100, Termokupol, 4-20 mA, 0-50 mV, 0-10 Vdc (seçilebilir)

Çözünürlük

15 Bit, izoleli kanallar

Kayıt Sıklığı

1 sn ile 18 saat arası seçilebilir.

Hafıza Kapasitesi

140.000 ölçüm (toplamda)

Dijital Kanal Sayısı

1  (normal var/yok bilgisi girişi veya pulse sayma özelliği)

Besleme 

10-30 Vdc (ayrıca 4 adet AA kalem pil)

Alarm

Dahili Sesli (buzzer)

Çıkış

1 adet DO

Ekran 3 satır Geniş Ekranlı
Haberleşme * Bluetooth (iOS veya Android) (ücretsiz mobil uygulama)
*
USB (PC için) (ücretsiz yazılım)
Ölçüler 120 x 100 x 40 mm

LogBox-Ble 3 kanallı ve her kanalı Pt100, Termokupol, 4-20 mA, 0-10 Vdc sinyalleri için seçilebilir datalogger ünitedir. Kanalları 15 bit yüksek çözünürlüklü ve izolelidir. Ölçümleri ekranında gösterir ve belirleyeceğiniz sıklıklarda dahili hafızasına kaydeder. Kayıtlar USB portundan bilgisayara aktarılabildiği gibi Bluetooth bağlantı özelliği ile de Akıllı cep telefonlarından veriler yine indirilebilir, analiz edilebilir.

Konfigürasyon PC'den yapılabildiği gibi Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefondan da yapılabilir. Hem PC yazılımı hem de akıllı telefon uygulaması mevcuttur ve ücretsizdir.

LogBox-Ble'de ayrıca dahili buzzer mevcuttur ve tanımlanabilen alarm durumlarında cihaz üzerinden sesli ikaz verebilmektedir. Ayrıca Datalogger'da Dijital Röle çıkışı da mevcuttur, yine alarm durumlarında başka bir sesli/görsel alarm üniteleri çalıştırılabilir.

Datalogger beslemesi harici bir adaptör ile yapılmaktadır ve ayrıca 4 adet AA kalem pil ile de çalışabilmektedir. Elektrik kesintilerinde çalışma devam etmektedir.