ABOUT US

Tesla Ölçü Kontrol Sistemleri ve Çevre Teknolojileri Ltd. Şti.

2009 yılı başında kurulan firmamız ilk günden itibaren çözüm odaklı yaklaşımı ile ürün satışı hizmetleri beraberinde yazılm uygulamalarıyla müşterilerine profesyonel çerçevede doğru çözümler sunmayı gaye edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana gelişimini Çevre Teknolojileri odaklı çözümler sağlamaya yönelterek içme suyu, atıksu ve hava kalitesi konularında ölçüm, analiz ve otomasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Ölçüm ve analiz ekipmanlarının sağlamasının haricinde rakiplerinden farklı olarak PLC / PAC / SCADA / Otomasyon Panoları ihtiyaçlarını kendi ekibi ile sunarak anahtar teslim projelerde güven sağlamaktadır.

Atıksu projelerinde tesisler ile birlikte pilot ve laboratuvar ölçekli MBR, Jetloop, Crosflow arıtma uygulamalarında tecrübe ve referanslara sahiptir.

Özellikle şehir şebeke içme suyu dağıtım ve depo otomasyonu projelerinde RF ve GSM Telemetri uygulamaları ile kablosuz otomasyon çözümleri de sunmaktadır.

İçme suyunda multi parametre su kalitesi analiz ve izleme sistemleri satışı ve uygulamaları bu konudaki başka bir koludur.

Hava kalitesi ve gaz analiz sistemleri konularında ise rakiplerine göre teknoloji ve uygulanabilirliği farklı ve profesyonel olan çözümlerin satışını ve uygulamasını yapmaktadır.

Bunlarla birlikte konularında uzman olan üreticilerin temsilciliklerini yaparak birçok fiziksel ve kimyasal parametreler için Sensörler, Transmitterler, Çok kanallı datalogger / Veri toplama sistemleri, analiz ve ölçüm cihazları için satış ve satış sonrası desteği ile siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir.

Firmamıza ve ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla